Strona: Konkurs COMMUNICATION PRIZE / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Al. Powstańców Warszawy 8

Konkurs COMMUNICATION PRIZE

2024-01-15

Komunikat o przeprowadzeniu konkursu COMMUNICATION PRIZE ogłoszonego przez Międzynarodową Radę Akademii Inżynierskich  CAETS

Podobnie jak w latach CAETS ogłosiła konkurs na najlepszy krótki (do 5 minut)  film wideo w języku angielskim prezentujący szerokiemu gronu odbiorców nowoczesne technologie inżynierskie pod kątem ich korzyści dla gospodarki i społeczeństwa. Po raz pierwszy w konkursie może uczestniczyć Akademia Inżynierska w Polsce, która od 1 stycznia 2024 roku jest ponownie pełnoprawnym członkiem tej międzynarodowej organizacji. Konkurs w Polsce ten będzie zorganizowany pod patronatem i  przy współpracy z Konferencją Rektorów Polskich Uczelni Technicznych. Za pośrednictwem KRPUT list przewodni przewodniczącego KRPUT, komunikat i dokumenty konkursowe zostaną przekazane do uczelni. Oceny prac konkursowych dokona komisja złożona z członków AIP w następującym składzie:

1. Prof. dr hab. inż. Teofil Jesionowski  rektor Politechniki Poznańskiej (przewodniczący)
  2. Prof. dr hab. inż. Krzysztof Jóźwik rektor Politechniki Łódzkiej
  3.  Prof. dr hab. inż. Jerzy Lis  rektor AGH
  4. Dr inż. Szymon Ptak  Akademia Pożarnicza
  5. Prof. dr hab. inż. Sebastian Skoczypiec Politechnika Krakowska (sekretarz)

Termin zgłoszeń  do konkursu upływa o północy 1 marca 2024 roku. Karta  zgłoszenia powinna być nadesłana emailem (sebastian.skoczypiec@aip.pl) do sekretarza komisji  z podaniem linku z dostępem  do filmu.

więcej informacji: https://akademiainzynierska.pl/index.php/2024/01/12/konkurs-communication-prize/

Powrót do listy aktualności